BUSINESSNOVA – BUDUJEMY ZESPÓŁ

BusinessNova zajmuje się kompleksową organizacją eventów dla firm. Tworzymy niezapomniane wydarzenia biznesowe dopasowane do potrzeb Klienta. Organizujemy m.in. spotkania integracyjne, wieczory tematyczne, wyjazdy motywacyjne.

Współpracujemy z renomowanymi kompleksami hotelowymi, ośrodkami wypoczynkowymi, specjalistami od oświetlenia, nagłośnienia, zespołami artystycznymi (począwszy od muzyków klasycznych, jazzowych, poprzez zespoły biesiadne, bałkańskie, cygańskie, kończąc na kapelach rockowych), aktorami, kabareciarzami, tancerzami, DJ’ami, artystami, którzy tworzą niezwykłe show, na długo pozostające w pamięci.

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę wyjazdu na nieodkrytą Syberię. Niezapomniana podróż i emocje, które każdy zapamięta na długo. Wyprawa koleją transsyberyjską, wschody i zachody słońca nad legendarnym Bajkałem, banja i kąpiel w największym jeziorze świata, poznawanie kultury i zabytków tamtejszego regionu, m.in. głównej świątyni buddyjskiej na terenie Federacji Rosyjskiej – to tylko nieliczne z atrakcji, jakie na Państwa czekają.

Odległość od Polski ponad 7 tysięcy kilometrów oraz ekstremalne warunki sprawią, że w trakcie takiego wyjazdu można sięgnąć w głąb siebie. Dodatkowo pomogą zintegrować zespół, wyłonić liderów grupy, sprawdzić ich wytrwałość oraz odkryć nowe umiejętności. Syberia – to podróż w nieznane w celu odkrycia siebie…

Szczegóły można poznać, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 784 000 751 lub pisząc na adres: kontakt@businessnova.pl