REALNY WPŁYW HR BUSINESS PARTNERA NA SUKCES BIZNESU

„REALNY WPŁYW HR BUSINESS PARTNERA NA SUKCES BIZNESU”

22-23 PAŹDZIERNIKA 2014 R., WARSZAWA, WARSAW MARRIOTT HOTEL

„Aktualnie obserwujemy transformację roli HR w organizacjach. Dzisiaj HR staje się partnerem dla Biznesu, który wspiera go w realizacji celów, inspiruje oraz pomaga osiągać sukcesy.

Ostatnio coraz więcej firm wprowadza nową rolę dla HR – strategicznego partnera biznesowego. Kim jednak jest HR Business Partner? Jaka jest jego prawdziwa rola, znaczenie i jaki ma wpływ na organizację? Jak osiągnąć partnerstwo biznesowe? Jak zbudować mocną pozycję HR Business Partnera w firmie? Jak badać efektywność pracy HR BP’s? Jak koncepcja HR Business Partnerstwa wygląda w polskiej rzeczywistości? To tylko nieliczne pytania, które nurtują praktyków HR.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wspólnie z praktykami, wieloletnimi HR Business Partnerami i Dyrektorami HR, stworzyliśmy pierwsze w Polsce praktyczne spotkanie, połączone z warsztatami, skierowane do: HR Business Partnerów, Senior HR BP, Dyrektorów i Koordynatorów HR BP’s.

Pierwszego dnia odbyły się warsztaty z udziałem certyfikowanego Facylitatora (Certificate for Professional Facilitator wydany przez International Association of Facilitators), przedstawiciela firmy Europejski Fundusz Leasingowy. Podczas warsztatów grupa praktyków (HR Business Partnerów) rozwiązywała trudne case’y, wymieniając się swoim doświadczeniem i inspirując się od siebie nawzajem.

Drugiego dnia wystąpili przedstawiciele takich firm, jak: Microsoft, Coca-Cola HBC, mBank, AstraZeneca. Zostały pokazane konkretne case’y biznesowe danych firm, odzwierciedlające efektywną współpracę HR Business Partnerów z Biznesem, a także wewnątrz HR. Praktycy pokazali przykłady projektów, na czele których stał HR BP i miał realny wpływ na efektywność i sukces Biznesu.

Spotkanie w gronie sprawdzonych ekspertów stało się wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń i opinii na temat efektywnego wdrożenia i realizacji modelu współpracy z Biznesem.”

Julia Ivanova, BusinessNova

Szczegółowe informacje na temat tego Spotkania uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48 784 000 751 lub pod adresem: kontakt@businessnova.pl

BusinessNova – to platforma do wymiany inspiracji i doświadczeń.

Organizujemy Spotkania biznesowe, skierowane do top managementu średnich i dużych firm, na których prezentowane są best business practices kluczowych liderów światowego rynku oraz rozwiązywane są realne case’y autorską metodą Business Cases Cafѐ (BCC).